возрасни
1 2 3 4 5 6
Дете 2 - 12
0 1 2 3 4
Деца до 2
0 1 2


Евтини летови од Истанбул до Кабул - закажете авионски билети преку Интернет од Истанбул до Кабул на aviobilet.com!

Цени за економска класа билети за 1 возрасенПокажи еднонасочно
Истанбул-КабулКабул-Истанбул

Покажете две насоки
Истанбул-Кабул-ИстанбулКабул-Истанбул-Кабул

Изберете пат
-

Сортирај по
PriceДата на заминување


 • Истанбул (IST) → Кабул (KBL)
  26.12.2020 / 02:10 - 09:00
 • 5 часа, 20 мин. | Директен
 • 307.89€ РЕЗЕРВИРАJ

 • Истанбул (SAW) → Кабул (KBL)
  08.05.2021 / 21:35 - 07:30
 • 8 часа, 25 мин. | Запира: 1
 • 308.60€ РЕЗЕРВИРАJ

 • Истанбул (IST) → Кабул (KBL)
  12.11.2020 / 02:10 - 09:00
 • 5 часа, 20 мин. | Директен
 • 308.80€ РЕЗЕРВИРАJ

 • Истанбул (SAW) → Кабул (KBL)
  15.12.2020 / 00:40 - 13:25
 • 11 часа, 15 мин. | Запира: 1
 • 311.42€ РЕЗЕРВИРАJ


Евтини авио билети Istanbul - Kabul

aviobilet.com Payment Methods Авторски права © 2015. Elitaire Рибар - сите права задржани
18.207.102.38