klasë
ekonomi biznes
Të rriturit
1 2 3 4 5 6
Child 2 - 12
0 1 2 3 4
Kids deri 2
0 1 2
fluturime të lira nga Birmingem të Sofia ajrore bileta prenotim - aviobilet.com

Çmimet për bileta klasë ekonomike për 1 të rriturTrego njëanshëm
Birmingem-SofiaSofia-Birmingem

Trego dy drejtime
Birmingem-Sofia-BirmingemSofia-Birmingem-Sofia

Zgjidhni një rrugë
-

Ndaj sipas
çmimData e nisjes


 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  23.01.2020 / 19:05 - 00:20
 • 3 orë, 15 min. | i drejtpërdrejtë
 • 22.59€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  18.01.2020 / 19:05 - 00:20
 • 3 orë, 15 min. | i drejtpërdrejtë
 • 27.40€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  28.01.2020 / 19:05 - 00:20
 • 3 orë, 15 min. | i drejtpërdrejtë
 • 28.82€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  11.01.2020 / 19:05 - 00:20
 • 3 orë, 15 min. | i drejtpërdrejtë
 • 36.79€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  09.01.2020 / 19:05 - 00:20
 • 3 orë, 15 min. | i drejtpërdrejtë
 • 36.79€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  07.01.2020 / 19:05 - 00:20
 • 3 orë, 15 min. | i drejtpërdrejtë
 • 38.74€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  30.01.2020 / 08:10 - 15:00
 • 04 orë, 50 min. | Stacionet: 1
 • 88.00€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  16.01.2020 / 08:10 - 15:00
 • 04 orë, 50 min. | Stacionet: 1
 • 88.00€ blej

 • Birmingem (BHX) → Sofia (SOF)
  25.01.2020 / 08:35 - 16:30
 • 05 orë, 55 min. | Stacionet: 1
 • 88.00€ blej


destinacion: Botë » Evropë » Bulgari » Birmingem - Sofia
aviobilet.com Payment Methods Copyright © 2015. Elitaire Ltd - Të gjitha të drejtat e rezervuara
Regjistrohuni dhe merrni 70 000 abonentë


Dua të marr oferta të larta

shiko ofertat
23.01 - Tiranë - Budapest 9.99 €
07.01 - Budapest - Tiranë 13.18 €
11.01 - Vienna - Tiranë 18.26 €
05.03 - Tiranë - Vienna 18.26 €


100.26.176.182