klasë
ekonomi biznes
Të rriturit
1 2 3 4 5 6
Child 2 - 12
0 1 2 3 4
Kids deri 2
0 1 2
Fluturime të lira nga Hanover në Sofia - prenotoni biletat e linjës ajrore në internet nga Hanover në Sofia në aviobilet.com!

Çmimet për bileta klasë ekonomike për 1 të rriturTrego njëanshëm
Hanover-SofiaSofia-Hanover

Trego dy drejtime
Hanover-Sofia-HanoverSofia-Hanover-Sofia

Zgjidhni një rrugë
-

Ndaj sipas
çmimData e nisjes


 • Hanover (HAJ) → Sofia (SOF)
  18.12.2019 / 10:35 - 17:25
 • 5 orë, 50 min. | Stacionet: 1
 • 162.26€ blej

 • Hanover (HAJ) → Sofia (SOF)
  20.01.2020 / 10:35 - 17:25
 • 05 orë, 50 min. | Stacionet: 1
 • 174.00€ blej

 • Hanover (HAJ) → Sofia (SOF)
  15.12.2019 / 19:55 - 17:25
 • 20 orë, 30 min. | Stacionet: 1
 • 227.00€ blej

 • Hanover (HAJ) → Sofia (SOF)
  24.12.2019 / 08:20 - 13:40
 • 4 orë, 20 min. | Stacionet: 1
 • 228.66€ blej

 • Hanover (HAJ) → Sofia (SOF)
  16.12.2019 / 10:35 - 17:25
 • 05 orë, 50 min. | Stacionet: 1
 • 233.00€ blej


destinacion: Botë » Evropë » Bulgari » Hanover - Sofia
aviobilet.com Payment Methods Copyright © 2015. Elitaire Ltd - Të gjitha të drejtat e rezervuara
Regjistrohuni dhe merrni 70 000 abonentë


Dua të marr oferta të larta

shiko ofertat
23.01 - Tiranë - Budapest 9.99 €
07.01 - Budapest - Tiranë 13.18 €
11.01 - Vienna - Tiranë 18.26 €
05.03 - Tiranë - Vienna 18.26 €


18.205.60.226